Dit is   art010

Maak favoriet 

foto art010foto art010foto art010Bekijk foto's
TweelingenTweelingenHaan ~ AardeHaan ~ Aarde
'Ik ben een liefdevolle vent,
wel met beide benen op de grond,
een oude ziel,
vrij in liefde en energie vrij laten stromen.
elkaar gewoon lekker jezelf kunnen laten zijn is belangrijk voor mij,
gewoon fijn in verbinding staan met elkaar zonder angst uit het verleden
mijn 2 knullen van 18 en 19 wonen bij hun moeder,'

Introductie

  • Ik ben een man
  • Ik ben 54 jaar
  • Jouw leeftijd doet er voor mij niet toe
  • Ik zoek iemand voor een serieuze relatie of een vriendschap
  • Mijn lengte is 182 cm
  • Jouw lengte maakt me niet uit
  • Ik heb een normaal postuur
  • Ik heb zelf kind(eren)
  • Ik woon in de provincie Zuid-Holland
  • Ik heb als sterrenbeeld Tweelingen
  • Ik heb als chinees sterrenbeeld Haan - Aarde
  • Ik heb geen kinderwens
  • Ik ben van W-Europese afkomst

Kunst & Cultuur

  • Ik hou niet zo heel erg van lezen
  • Mijn favoriete boeken:Ik ben dialectisch , maar heb vooral spirituele boeken en boeken over persoonlijke groei van Jan Geurtz en Hannah Cuppen wel gelezen en deze hebben mij veel nieuwe inzichten gegeven.
  • Mijn favoriete muziek:Ik ben lang werkzaam geweest in de muziek industrie als directeur van FAME in Amsterdam.
    Tevens ben ik als DJ altijd met muziek bezig geweest, mijn muziek smaak varieert van soul tot 9dance en nog veel meer.
  • Of ik van koken hou en mijn favoriete keuken:Ik kook graag en dat gaat van Hollandse pot tot kip kerry, of BBQ met mijn knullen.

Vakantie

  • Ik hou van actief en ontspannende vakanties
  • Ben ik een wintersporter? ja ik ski
  • Mijn favoriete vakantielanden:Geen specifieke bestemming
  • Houd ik van kamperen? ja op rustige campings in de natuur

Hobby & Sport

  • Ben ik sportief? nee
  • De sporten die ik beoefen:Ik heb altijd hockey gespeeld en tennis, maar sinds een paar jaar niet meer.
  • Volg ik sporten (passief)?Niet echt
  • Mijn hobbies:Bezig zijn met spiritualiteit kan ik wel als mijn belangrijkste hobby benoemen.
  • Heb ik huisdieren?Ja Mila en Simba een poes en een kater.
    Mila is altijd om mij heen als ik thuis ben en is erg aanhankelijk en Simba is meer een buiten kater die gewoon in en uit loopt.

Levenswijze

  • Mijn geloof is anders
  • Ik belijd mijn geloof als volgt in praktijk:Ik geloof in de kracht en invloed welke het universum op ons heeft.
  • Mijn levensovertuiging is anders

Levensvisie

  • Ik ben een beetje huiselijk en beetje uitgaand persoon
  • Spiritualiteit is belangrijk voor mij
  • Ik hou me als volgt bezig met spiritualiteit:Spiritualiteit is voor mij het werken met energie.
    in energetische massages geef ik energie door en voel ik wat er aan blokkades aanwezig zijn en waar we aan kunnen werken.
    maar ook op energetisch niveau echt in contact staan met een ander houd voor mij nog veel meer in zoals elkaar op afstand ook kunnen ervaren en voelen.
    verder geloof ik in reïncarnatie, en dat we dus meerdere levens doormaken om op zielsniveau te groeien, alles gebeurd met een reden.
  • Het belang dat ik hecht aan samen dingen doen:Ik vind het belangrijk dat een partner ook haar eigen dingen blijft doen en we elkaar dus niet claimen, want als de diepere verbinding er is zal er ook de behoefte zijn elkaar op te zoeken.
    ik sta ook open voor fijne vriendschap als een relatie er niet in zit.
  • Het contact met mijn vrienden omschrijf ik zo:Ik heb `best intens contact met vriendinnen en vrienden en de frequentie is daar zeker niet leidend in, de een zie ik gewoon vaker dan de ander en dat is helemaal okey.
  • De betekenis van seksualiteit voor mij:Seksualiteit is belangrijk voor mij en gaat voor mij dieper dan seks allen , het gaat veel meer over op alle chakra's elkaar tegen komen en verbinden. De energie die dan mag stromen samen is fantastisch ( zie plaatje bij mijn foto's)
    Tantra vind ik ook fijn om samen mee bezig te zijn.
  • Mijn werk:Ik werk als manager in de retail en ben al heel lang manager / ondernemer.
  • De rol van mijn werk ten opzichte van een relatie:Ik neem mijn werk niet mee naar huis en speelt eigenlijk geen rol in de relatie met een partner.
  • Ik verwen mijzelf zo:Ja regelmatig en een bezoek aan de sauna is wel favoriet bij mij dan.
  • Mijn definitie van geluk:Meer voelen dan denken.
  • Dit is waar ik van geniet:Het delen van energie in een energetische massage is voor mij ook als gever iets waar ik intens van kan genieten.
  • Ik word ontroerd door:Muziek kan mij ontroeren, maar ook het verdriet van een ander kan mij raken.
  • Ik kan me ergeren aan:Oorlog en honger in de wereld.
  • In een relatie kan ik me ergeren aan:Als iemand veel (voor) oordelen heeft over anderen en geen zelfreflectie kent.
  • Hoe je een relatie levendig houdt:Een stuk vrijheid geven aan elkaar en toch in verbinding blijven.
  • Ik geef (mijn) kinderen deze normen en waarden mee:Oh eerlijkheid boven alles en met respect met anderen om gaan.
    Ik heb 2 knullen van 18 en 19 jaar waar ik mega trots op ben.
    Ze zijn erg liefdevol en staan stevig in hun schoenen.
  • Hoe ik met tegenslagen om ga:Ach tegenslagen in mijn leven hebben mij altijd ook groei opgeleverd , ik zie tegenslagen dan ook als waardevolle ervaringen.
  • Ik ben zowel een ochtend- als een avondmens
  • Waar ik om kan lachen:Humor vind ik erg belangrijk en ik kan erg lachen om Hans Teeuwen.
  • Het belang dat ik hecht aan humor in een relatie:Ook in een relatie moeten we niet alles alleen maar serieus benaderen humor is wel de smeerolie in alle menselijke contacten voor mij.

Gelijkgestemde netsamen partners

Banner van Spiegelbeeld tijdschrift