- Introductie
- Kunst & Cultuur
- Vakantie
- Hobby & Sport
- Politiek
- Levenswijze
- Levensvisie
- Hypothetische situaties
- Gezondheid
Dit is
Rhoooooo
Maak favoriet
'Betrouwbare, open minder vader van 2 (j13:j9). Ben positief van aard en heb humor, vertrouwen en respect hoog in het vaandel. Vind het leuk om dingen met de kinderen en de hond te ondernemen. Zoek een partner met een eigen leven waar ik deel van mag maken en wederzijds. Vind goede gesprekken, intimiteit en gezelligheid erg fijn. Heb alles op orde dus niet op zoek naar een soort van sugermom ;-)'
Introductie
- Ik ben een man
- En ben op zoek naar een vrouw
- Ik ben 46 jaar
- Jij bent tussen de 38 en 44 jaar
- Ik zoek iemand voor een serieuze relatie of een vriendschap
- Ik ben op zoek naar iemand die een serieuze relatie of een vriendschap zoekt
- Mijn lengte is 190 cm
- Jouw lengte maakt me niet uit
- Ik heb een volslank postuur
- Ik zoek iemand met een slank, atletisch of normaal postuur
- Ik heb zelf kind(eren)
- Als mijn partner kinderen heeft zijn zij welkom
- Ik woon in de provincie Noord-Holland
- Jij woont in Zuid-Holland, Noord-Holland of Utrecht
- Ik heb als sterrenbeeld Schorpioen
- Het maakt me niet uit wat jij als sterrenbeeld hebt
- Ik heb als chinees sterrenbeeld Draak - Vuur
- Het maakt me niet uit wat jij als chinees sterrenbeeld hebt
- Ik heb geen kinderwens
- En zoek iemand die geen kinderwens heeft
- Ik ben van W-Europese afkomst
- Ik heb geen voorkeur voor de etnische afkomst van mijn partner
Kunst & Cultuur
- Ik hou van lezen
- Mijn favoriete boeken:Ben bezig met de kracht van het nu en geeft mij veel stof tot nadenken. Staan veel praktische lessen in.
- Mijn laatst gelezen boek:Gids voor spiritueel ontwaken
- Mijn favoriete schrijver(s):Eckhart Tolle
- Ik hou van films
- Mijn favoriete films / t.v. programma's:Waargebeurde verhalen of historische films…maar zeker ook een actie of romcom.
- Mijn laatste film:A dog’s journey
- Mijn favoriete acteurs en regisseurs:Lastige …morgen freeman en Tom Hanks zeg ik dan..en Tom Hardy
- Mijn favoriete muziek:Country en classic rock
- Of ik van koken hou en mijn favoriete keuken:Ja hou van koken…keuken is niet zo relevant …gaat meer om de gerechten. Frans Duits Nederland oosters etc
Vakantie
- Ik hou van culturele en ontspannende vakanties
- Mijn favoriete vakantielanden:Zwitserland, Duitsland omwille van verschillende landschappen
- Houd ik van kamperen? nee
Hobby & Sport
- Ben ik sportief? nee
- Volg ik sporten (passief)?Wandelen…als ik dat als sport mag betitelen;-). . maar
Vind het leuk om af en tientjes te doen met een sport element. - Mijn hobbies:Klussen, met de hond en kinderen erop uit. Gezellig borrelen maar niet als hobby opnemen . . toch :-)
- Heb ik huisdieren?Hond. Is onze vrolijke noot in huis en biedt bij alles troost en plezier.
Levenswijze
- Mijn geloof is anders
Levensvisie
- Ik ben een beetje huiselijk en beetje uitgaand persoon
- Spiritualiteit interesseert me wel maar doe er weinig mee
- Ik hou me als volgt bezig met spiritualiteit:Mis de mogelijk voor: interesseert mij en wil ik meer mee doen / over komen te weten. Maar sta nog aan het begin.
- Het belang dat ik hecht aan samen dingen doen:Graag, altijd gezellig. Maar moet ook ruimte zijn om eens lekker er alleen op uit te trekken.
- Het contact met mijn vrienden omschrijf ik zo:Heb een aantal goede vrienden waar ik lief en leed mee kan delen. Deze zie ik regelmatig.
- De betekenis van seksualiteit voor mij:Veel. Is heerlijk om samen te smelten (lichamelijk en op ziel niveau). Is een diepgang in een relatie om samen ervan te genieten. Lekker op avontuur en af en toe met een hoop lol ;-)
- Mijn werk:Werk bij de JGZ als adviseur digitalisering en innovatie.
- De rol van mijn werk ten opzichte van een relatie:Leven, liefde, gezondheid eerst…werk daarna
- Ik verwen mijzelf zo:Vind het fijn om met goede muziek even in gedachten te verdwijnen.
- Mijn definitie van geluk:Liefde en affectie delen met mijn naasten.
- Dit is waar ik van geniet:Quality time met gezin , vrienden en familie
- Zo ontspan ik me het liefst:Lekker muziek of een fijn gesprek
- Ik word ontroerd door:Onrecht aan dieren of geliefden
- Ik kan me ergeren aan:Leugens
- In een relatie kan ik me ergeren aan:Ongeïnteresseerd zijn
- Hoe je een relatie levendig houdt:Communicatie en contact (geestelijk en lichamelijk)
- Ik geef (mijn) kinderen deze normen en waarden mee:Respect , betrouwbaarheid en eerlijkheid (zonder te kwetsen)
- Ik ben zowel een ochtend- als een avondmens
- Het belang dat ik hecht aan humor in een relatie:Belangrijk…kan gebruikt worden om te relativeren
Hypothetische situaties
- Als mijn partner vreemdgaat, betekent dat voor onze relatie:Dat beschadigd het vertrouwen in je partner en zorgt op de lange termijn voor een breuk. Vertrouwen en betrouwbaarheid staat bij mij hoog in het vaandel.
- Wat ik vind van alleen op vakantie gaan:Prima. Samen is top maar er moet ook ruimte zijn voor je eigen ontwikkeling en interesses.
- Wat ik doe als ik morgen plotseling miljonair zou zijn:Niet over nagedacht..ben wel van mening dat er veel verdriet is in de
Samenleving waar ik dan zeker wat aan wil doen. Denk aan voedselbank of voor dieren iets doen. - Wat ik ervan vind als mijn partner vaak erotische literatuur leest:Prima, wellicht ontstaan er dan nog spannende ideeen die wij samen kunnen doen .
- Wat ik doe als ik niet meer tevreden ben met mijn werk:Daar over in gesprek gaan en als dat niets oplost het probleem oplossen door elders werkt te gaan zoeken. Je moet wel iets doen waar je blij van wordt.
Gezondheid
- Ik rook niet
- Ik drink geregeld maar met mate
- Ik besteed min of meer aandacht aan een gezonde levenswijze
- Hoe breng ik een gezonde levensstijl in praktijk?Probeer duurzaam, gezond en lekker te koken. En dan zonder dat ik daar een extra hypotheek voor moet afsluiten ;-)
- Wat ik doe aan uiterlijke verzorging:Door de hond voldoende beweging en daarna zorg ik dat ikzelf en de kids er verzorgd bijlopen.