Dit is
-Antonio-
Maak favoriet
Levensvisie
- Ik ben een beetje huiselijk en beetje uitgaand persoon
- Mijn partner is een beetje huiselijk en beetje uitgaand iemand
- Spiritualiteit is belangrijk voor mij
- Spiritualiteit is niet iets waar zij/hij mee bezig is maar staat er wel voor open
- Ik hou me als volgt bezig met spiritualiteit: Het uit zich daarin , dat ik zo veel mogelijk bewust probeer te leven . In het hier en nu probeer te leven . En regelmatig mediteer , en alleen wandel [wat voor mij ook een meditatie is ]. En dat ik zo veel mogelijk zonder oordeel na de ander kijk , en met de ander omga . Met respect , zonder oordeel . Niet veroordelen .
- Het belang dat ik hecht aan samen dingen doen: Ik wil vele activiteiten met mijn partner doen , mits de partner die ook leuk vind . En dan denk ik aan : goede gesprekken met humor en diepgang en wandelen , terrasje pikken , uit eten , samen koken , samen afwassen , naar de film , dansen , weekendje weg . Elkaar masseren . Samen voor de houtkachel zitten , van de warmte genieten en vlammen! . En nog veel meer !
Bijvoorbeeld , een spannende boswandeling in het donker ! - Het contact met mijn vrienden omschrijf ik zo: Mijn beste vriend zie ik een paar keer in de week , en we bellen ook regelmatig . Verder ga ik iedere week met vijf vrienden uit eten , en na het eten doen we deelronde waarin gedeeld word wat er echt toe doet in het leven . vrolijke en leuke dingen en pijn en verdriet .
- De betekenis van seksualiteit voor mij: Seksualiteit kan mooi zijn als het ook voor beiden klopt . Intimiteit , aanrakingen zijn ook belangrijk .
- Mijn werk: Ik ben vrijwilliger bij de ; Luisterlijn en ik werk bij een thuishulp/ zorg organisatie en ik werk op een zorgboerderij .
Ik wil iets betekenen voor de medemens , luisterend oor zijn . Zodat de mensen zich even niet eenzaam voelen of er niet aan denken .
Dit zinvol werk, geeft mij veel voldoening , zingeving en is ook dankbaar werk. - De rol van mijn werk ten opzichte van een relatie: Eigenlijk niet zo veel .
- Dit stop ik in mijn rugzak als ik een jaar weg zou gaan: Hangmat en wandelschoenen .
- Ik beloon mijzelf zo: Met een heerlijke dag naar de sauna , met daarbij een hapje en een drankje . Of ik trakteer mijzelf op een koffie met gebak op een terrasje , of een koel biertje .
- Mijn definitie van geluk: Geluk zit in een klein hoekje ! Genieten van de kleine dingen , van de stilte . van de rust , van een klein bloempje dat je ineens opvalt .
- Dit is waar ik van geniet: Met vrienden samen goede gesprekken hebben en ook veel lol maken . luisteren naar mooie muziek . .
Van mijn vakantie op La Gomera [Canarische eilanden ]
Van dansen , stijldansen en de 5 ritmes .
Een heerlijke sauna dag . - Zo ontspan ik me het liefst: In de natuur , in meditatie , met rustige muziek , in de sauna en tijdens het dansen.
- Ik word ontroerd door: De worsteling van mijn dierbaren .
Een ouder echtpaar , die op hun manier zo fijn en samen aan het dansen zijn . - Ik kan me ergeren aan: Aan het vele afval dat maar in de natuur wordt achtergelaten .
De agressie in het verkeer . - In een relatie kan ik me ergeren aan: Als de partner mij geen ruimte geeft en over mijn grenzen heen gaat .
- Hoe je een relatie levendig houdt: Als je elkaar de ruimte geeft om ook ieder voor zich zijn of haar dingen te blijven doen .
- Ik geef (mijn) kinderen deze normen en waarden mee: zo veel mogelijk respectvol met anderen omgaan , de ander in zijn of haar waarde laten .
- Hoe ik met tegenslagen om ga: Voor mij is het belangrijk dat ik over dingen kan praten , dingen kan uiten . En dat helpt vaak al om er wat luchtiger mee om te gaan . En dan nog een wandeling in de natuur .
- Mijn lijfspreuk: Ik ga dansend en fluitend door het leven .
- Ik ben een ochtendmens
- Mijn partner is een ochtendmens
- Waar ik om kan lachen: Leslie Nielsen , André van Duyn .
- Het belang dat ik hecht aan humor in een relatie: Ik hecht veel waarde aan humor in een relatie . Als de humor er een tijdje niet is , is er iets mis !