- Introductie
- Kunst & Cultuur
- Vakantie
- Hobby & Sport
- Politiek
- Levenswijze
- Levensvisie
- Hypothetische situaties
- Gezondheid
Dit is
Magister
Maak favoriet
'Veelzijdig, diepzinnig, humoristisch, warmbloedig, eigen-wijs, eerlijk, sensitief, muzikaal, artistiek, intens. Dat ben ik in het kort. Lijkt me leuk een gelijkwaardige(!) dame te ontmoeten.
Ik zoek een maatje, een reisgezel.
Iemand bij wie verstand, gevoel, lichamelijkheid en diepzinnigheid enigszins in balans zijn. . .
Iemand die:
- communicatie niet uit de weg gaat, die een ander kan respecteren in zijn / haar context (uitzonderingen daargelaten)
- gezonde humor heeft en ook maatschappijkritisch is. . .
- met beide benen op de grond staat, maar haar hoofd in de wolken heeft en haar hart op de goede plek. . .
- die houdt van beminnen en bemind worden, van massages, van liedjes op gitaar, elkaar uitdagen, inspireren, bewonderen, verrassen, genieten. . .
Wat betreft het dating gebeuren, ik ben al gauw geïnteresseerd als je in je eigen woorden kan omschrijven wat je BIJZONDER maakt. En in meerdere mate als dat bijzondere me aanspreekt. . .
Oh ja, nog even over leeftijd. Ik val overwegend op dames jonger dan ik. Niet uit cliché-overwegingen. Mijn ervaring is dat het past bij wie ik ben, qua uiterlijk, karakter, vaderschap, interesses, bezigheden etc.'
Ik zoek een maatje, een reisgezel.
Iemand bij wie verstand, gevoel, lichamelijkheid en diepzinnigheid enigszins in balans zijn. . .
Iemand die:
- communicatie niet uit de weg gaat, die een ander kan respecteren in zijn / haar context (uitzonderingen daargelaten)
- gezonde humor heeft en ook maatschappijkritisch is. . .
- met beide benen op de grond staat, maar haar hoofd in de wolken heeft en haar hart op de goede plek. . .
- die houdt van beminnen en bemind worden, van massages, van liedjes op gitaar, elkaar uitdagen, inspireren, bewonderen, verrassen, genieten. . .
Wat betreft het dating gebeuren, ik ben al gauw geïnteresseerd als je in je eigen woorden kan omschrijven wat je BIJZONDER maakt. En in meerdere mate als dat bijzondere me aanspreekt. . .
Oh ja, nog even over leeftijd. Ik val overwegend op dames jonger dan ik. Niet uit cliché-overwegingen. Mijn ervaring is dat het past bij wie ik ben, qua uiterlijk, karakter, vaderschap, interesses, bezigheden etc.'
Introductie
- Ik ben een man
- En ben op zoek naar een vrouw
- Ik ben 58 jaar
- Jij bent tussen de 40 en 48 jaar
- Ik zoek iemand voor een serieuze relatie
- Ik ben op zoek naar iemand die een serieuze relatie zoekt
- Mijn lengte is 186 cm
- Jij bent tussen de 163 en 183 cm
- Ik heb een normaal postuur
- Ik zoek iemand met een mager, slank, atletisch of normaal postuur
- Ik heb zelf kind(eren)
- Als mijn partner kinderen heeft zijn zij welkom
- Ik woon in de provincie Zuid-Holland
- Jij woont in Zuid-Holland
- Ik heb als sterrenbeeld Leeuw
- Ik heb als chinees sterrenbeeld Slang - Hout
- Ik heb geen kinderwens
- En zoek iemand die geen kinderwens heeft
- Ik ben van gemengde afkomst
- en zoek iemand van W-Europese, Z-Europese, Scandinavische of gemengde afkomst
Kunst & Cultuur
- Ik hou van lezen
- Mijn favoriete boeken:De alchemist - Paulo Coelho: hoeft geen betoog
De kracht van het Nu- Eckart Tolle
Shikasta - Doris Lessing:
Doris Lessing heeft een serie boeken geschreven die afwijkt van haar normale oeuvre (sommigen noemen het SF). Dit boek uit die serie is wat mij betreft een zeer accurate beschrijving van wat werkelijk de oorsprong is van de mens / scheppingsverhaal.
werk van Gurdjieff: m. i. esoterie in zijn puurste vorm. Geen zweverig gedoe maar bijna een soort wetenschap (met vereist onderzoek en studie). Selfdevelopment is hard werken. . . - Mijn favoriete schrijver(s):Gurdjieff
Coelho
Hesse
Rumi
Inayat Khan - Ik hou van films
- Mijn favoriete films / t.v. programma's:Arthouse
Docu's
Goede humor (. . . )
En ja ook af en toe mindless vermaak. . . - Mijn laatste film:Freaks out.
- Mijn favoriete acteurs en regisseurs:Lynch
Cronenberg
Wenders
Tarantino - Mijn favoriete dichters/gedichten:Rumi
Blake - Mijn favoriete muziek:World
60's 70's
New Wave
Triphop
Chemical
Reggae
Alternatief
Experimenteel
>>>Dead Can Dance<<<
. . . en mijn eigen muziek (dat weer iets reflecteert van al het bovenstaande) - Wat ik heb met beeldende kunst:Beuys
Basquiat
Kiefer
Tapies
Horn
Boltanski
Zorio
Van Gogh
vroegere Mondriaan
Kandinsky
Ensor
Munch
Rouault - Mijn favoriete musea:Oudheidkundig museum Leiden
Boymans
Kunsthal
Kroller Muller
Stedelijk
Centre Pompidou
British Museum
Voorlinden
ik ga graag (nog) eens naar de Documenta of naar de Biennale van Venetië (ga je mee?) - Of ik van koken hou en mijn favoriete keuken:Koken is wel leuk, en kan ik goed, maar doe ik vooral voor een ander.
Moet ik dus weer op gaan halen. . .
Hou van Javaans, Indiaas
Surinaams, Spaans, Italiaans, Frans etc.
Ben flexitarisch. Eet eigenlijk vanzelf niet zoveel vlees, maar ben des te meer bezig met mijden van additieven (vooral zoetstoffen).
Vakantie
- Ik hou van actief en ontspannende vakanties
- Ben ik een wintersporter? nee
- Houd ik van kamperen? ja op rustige campings in de natuur
Hobby & Sport
- Ben ik sportief? ja recreatief
- De sporten die ik beoefen:Acrobatiek (gevorderd naar nu op laag pitje. . . )
- Heb ik huisdieren?Een kitten katertje. . .
Altijd katten gehad.
Katten zijn bijzondere schepsels. . .
- Inmiddels geen kitten meer en ook geen kater! Zijn hele zaakje is weggehaald ivm plasprobleem. . . Nu is het een vrolijke, trans-cat
Politiek
- Mijn politieke voorkeur is links van het midden
- Hoe ik de politiek volg:Politiek in de wereld is mi een schimmig en occult poppenspel. Ik observeer maar ben geen volgeling. . . Ik ben trouwens meer geïnteresseerd in de poppenspelers. . .
Levenswijze
- Ik belijd mijn geloof als volgt in praktijk:Geloof geloof. Ik hou niet van dat woord. Net zo vaag als het woord 'hoop'. Er is m. i. geen God als personage. Sowieso geen man. Scheppen is een vrouwelijk principe. Initiëren is het mannelijk principe. Ik ben trouwens ook geen Darwinist of Big Bang aanhanger. . . Interessant is dat er in vele talen een overeenkomst is tussen het woord 'God' en het woord 'goed'. . .
Geloof is mi iets aannemen voor waar. Ik onderzoek liever om iets te WETEN te komen. Anyway, ik zie mezelf als esoterist. Niks engs hoor. Geen lange grijze baard oid. De meeste mensen zouden het zelfs nooit achter me zoeken. Taoisme vind ik in die zin interessant omdat het qua dualistisch principes overeenkomt met mijn eigen levensinstelling. Maar ik ontleen ook aan Soefisme en Gurdjieff en andere stromingen. . . - Mijn levensovertuiging is anders
Levensvisie
- Ik ben een beetje huiselijk en beetje uitgaand persoon
- Spiritualiteit is belangrijk voor mij
- Ik hou me als volgt bezig met spiritualiteit:Ik noem mezelf wel eens een hardcore esoterist.
Ik gebruik liever niet de termen 'spiritualiteit' of 'new age'.
Ik vindt het kapstokken waar jan en alleman door de eeuwen heen zijn / haar al dan niet dubieuze jassen aan opgehangen heeft.
Ik klamp me niet vast aan antieke theorieën, zweverigheid en escapisme maar hanteer praktische kennis, ervaring en inzichten wat betreft het leven en de significantie van de wereld om ons heen. . . Een deel heb ik van mezelf, een deel heb ik door zelfstudie sinds mijn 12e (!), en een deel door een aantal jaren deel te hebben uitgemaakt van een esoterische 'school'.
Btw als je een aanhanger bent van The Lie Lama of Bhagwan gaan wij niet met elkaar door één deur kunnen. . . - Het belang dat ik hecht aan samen dingen doen:Ik ben een tamelijk solistisch ingesteld persoon. Maar ik kan even goed op mezelf zijn als temidden van of tegenover een (grote) groep mensen staan. Qua relatie hoop ik wel ooit een maatje te vinden waarbij samen zo natuurlijk is dat fysieke aanwezigheid niet altijd noodzakelijk is . Waarbij het ook niet uitmaakt wát je samen doet, want samen. . .
- Het contact met mijn vrienden omschrijf ik zo:Ik heb vooral vrienden die ik niet regelmatig zie. Geen enkele plichtmatigheid. Ik hecht evenveel waarde aan alleen zijn. Nader bekeken heb ik een duidelijke definitie van het woord vriend.
- De betekenis van seksualiteit voor mij:Ik vind seksualiteit heel belangrijk. Het is m. i. een barometer van de relatie. . .
Met de juiste persoon op de juiste manier een samensmelting beleven is een onbeschrijfelijke en intense ervaring en totaal niet te vergelijken met de standaard fysiek gefocusde sex. Dat is ook wel prettig maar heeft verder geen diepere waarde . . . - Mijn werk:Muzikant (multi-instrumentalist / percussionist))
Componist
Artiest
Leraar
Zelfstandige
Werk vnl. met kinderen, maar ook ervaring met delinquenten, vluchtelingen, straatkinderen, daklozen, alzheimerpatienten, gehandicapten. . . - Dit stop ik in mijn rugzak als ik een jaar weg zou gaan:Een muziekinstrument- voor het communiceren met mezelf en met evt. anderen
Een zakmes - voor de zelfstandigheid in survival-achtige situaties
(Een foto van) mijn kinderen - voor inspiratie en motivatie - Ik verwen mijzelf zo:Meestal met iets waar ik mijn creativiteit nóg meer mee kan uiten. . .
- Mijn definitie van geluk:Natuurlijk accepteren van en kunnen reageren op alles wat het leven presenteert. En simpelweg de kracht en schoonheid in dingen kunnen zien. . .
- Dit is waar ik van geniet:Mensen blij maken
- Ik word ontroerd door:De liefde, dapperheid, vastberadenheid en positiviteit van m'n 2 kinderen. . .
- Ik kan me ergeren aan:Ignorance
- In een relatie kan ik me ergeren aan:Desinteresse. Ongeïnspireerd zijn. Jaloezie. Mind games. Powergames
Niet achter je partner staan. - Hoe je een relatie levendig houdt:Oprechtheid in alles. . .
- Mijn lijfspreuk:Become who you are. . .
- Ik ben zowel een ochtend- als een avondmens
- Het belang dat ik hecht aan humor in een relatie:Zeer belangrijk. Ik bezit zelf een grote dosis humor. Hopelijk mn 'reisgezel'-to-be ook . . .
Hypothetische situaties
- Als mijn partner vreemdgaat, betekent dat voor onze relatie:Zou ik idd vreemd vinden. Ik heb kan me goed in een partner verplaatsen en heb genoeg te bieden. Als je voor iemand kiest, kies dan voor 100%. . . Dat is een keuze.
Wil je wat anders bindt je dan niet, blijf single. . . - Wat ik vind van alleen op vakantie gaan:Geen probleem, tenzij er een negatief reisadvies uit is gegeven over de reisbestemming. . .
- Wat ik doe als ik morgen plotseling miljonair zou zijn:Geld is m. i. een materialistische tegenhanger van eigenwaarde. Mensen die het laatste niet hebben zijn slaven van geld. Ik zou allereerst alle belemmeringen opheffen die mij ervan weerhouden mijn talenten verder te ontplooien. Daarnaast investeren in een aantal personen in mijn directe omgeving. Daarnaast investeren in div. projecten voor talentontwikkeling en zelfredzaamheid. .
- Wat ik ervan vind als mijn partner vaak erotische literatuur leest:Erotische lectuur kan, met mate, een toevoeging zijn. Vaak lijkt me wat vreemd. . . Wordt de partner waarschijnlijk niet genoeg geprikkeld. . .
- Wat ik doe als ik niet meer tevreden ben met mijn werk:Daar moet ik dan wat mee. Ik moet zeggen dat mijn duidelijkheid en analytisch vermogen vaak inslaat als een bom waar ik niet zelden zelf het 'slachtoffer' van werd (. . slapende honden. . . één man tegen de rest. . . etc)
Gezondheid
- Ik rook af en toe voor de gezelligheid
- Ik drink af en toe voor de gezelligheid
- Ik besteed min of meer aandacht aan een gezonde levenswijze
- Hoe breng ik een gezonde levensstijl in praktijk?Bewust zijn wat betreft hetgeen ik tot mij neem. . .
- Wat ik doe aan uiterlijke verzorging:Je uiterlijk en verzorging zijn je visitekaartje. . . Al vind ik uitstraling iets belangrijker. . .