Dit is   elbert82

Maak favoriet 

foto elbert82foto elbert82Bekijk foto's
WeegschaalWeegschaalHond ~ WaterHond ~ Water
'Lief, spontaan en altijd optimistisch! Ik ben een sportieve en ondernemende persoon met een passie voor muziek, gezelligheid en persoonlijke ontwikkeling. Jarenlang ben ik actief geweest als slagwerker en heb ik met veel plezier in dweilorkesten gespeeld. Muziek is nog steeds een belangrijk onderdeel van mijn leven; ik heb een brede muzieksmaak en sta altijd open om nieuwe muziek te ontdekken. Daarnaast ben ik in mijn vrije tijd een paar keer per jaar chauffeur voor een bandje en heb ik als taxi-chauffeur gewerkt, gewoon omdat ik graag onderweg ben en nieuwe mensen ontmoet.

Naast mijn liefde voor muziek en avontuur ben ik ook actief in diverse businessclubs en hecht ik veel waarde aan persoonlijke groei. Thuis heb ik alles netjes op orde, want ik hou van een opgeruimde en gestructureerde omgeving. In mijn vrije tijd ga ik graag wandelen, hardlopen of stap ik zo nu en dan op de racefiets. Vroeger heb ik wielrennen op hoog niveau beoefend, en tegenwoordig ben ik nog steeds zakelijk betrokken bij het dameswielrennen.

Oke, genoeg over mij! Ben je nieuwsgierig geworden? Stuur een gericht berichtje en wie weet klikt het! 😊'

Introductie

  • Ik ben een man
  • Ik ben 42 jaar
  • Jouw leeftijd doet er voor mij niet toe
  • Ik zoek iemand voor een serieuze relatie of een vriendschap
  • Mijn lengte is 185 cm
  • Jouw lengte maakt me niet uit
  • Ik heb een normaal postuur
  • Ik heb zelf kind(eren)
  • Ik woon in de provincie Overijssel
  • Ik heb als sterrenbeeld Weegschaal
  • Ik heb als chinees sterrenbeeld Hond - Water
  • Ik heb misschien nog een kinderwens
  • Ik ben van W-Europese afkomst

Kunst & Cultuur

  • Ik hou niet zo heel erg van lezen
  • Ik hou van films
  • Mijn favoriete films / t.v. programma's:Ik mag graag naar waargebeurde films kijken. Een goede thriller sla ik zeker niet af. Science fiction maak je mij niet echt blij mee.
  • Mijn laatste film:De laatste film / serie die ik heb gekeken is Houvast
  • Mijn favoriete muziek:Mijn muzieksmaak is heel breed. Van klassiek, filmmuziek tot goede rockmuziek. R&B valt niet zo in de smaak
  • Of ik van koken hou en mijn favoriete keuken:Ik hou zeker van koken. Mag ook graag koken maar dan liever voor een ander of samen. Italiaans staat wel boven aan mijn lijstje

Vakantie

  • Ik hou van actief en ontspannende vakanties
  • Ben ik een wintersporter? ja gezellig
  • Mijn favoriete vakantielanden:Griekenland, Italie, oostenrijk
  • Houd ik van kamperen? ja op rustige campings in de natuur

Hobby & Sport

  • Ben ik sportief? ja fanatiek
  • De sporten die ik beoefen:Wielrennen en hardlopen. Maar wandelen in de natuur sla ik zeker niet over. Daarnaast mag ik ook graag dansen. Heb jaren goud-ster gedanst en ben het tijdelijk weer aan het oppakken.
  • Volg ik sporten (passief)?Ook passief doe ik aan Wielrennen. Vroeger wielrenner geweest dus het hoeft niet altijd hard te gaan. Genieten van de natuur is er ook zeker bij.
  • Mijn hobbies:Ben jaren muzikant geweest als slagwerker.
  • Heb ik huisdieren?Geen huisdieren.

Levenswijze

  • Mijn geloof is christendom

Levensvisie

  • Ik ben een beetje huiselijk en beetje uitgaand persoon
  • Spiritualiteit interesseert me wel maar doe er weinig mee
  • Ik hou me als volgt bezig met spiritualiteit:Merk dat ik er wel rustig van wordt. Ben er niet mee opgegroeid, maar sta er zeker voor open.
  • Het belang dat ik hecht aan samen dingen doen:Omdat ik hier voor opensta wil ik dit zeker samen verder ontdekken.
  • Het contact met mijn vrienden omschrijf ik zo:Mag graag met vrienden omgaan. Een spelletjesavond of lekker samen koken / borrelen. Maar kan ook goed op mijzelf zijn.
  • De betekenis van seksualiteit voor mij:Belangrijk. Ik ben zelf een enorme knuffelkont. En hecht hier ook veel waarde aan. Wanneer alles samen komt en dan is sex pas de kers op de taart.
  • Mijn werk:Ik ben commercieel verantwoordelijk bij een Internet provider.
  • Dit is waar ik van geniet:Dit kan van alles zijn. Materialistisch staat voor mij achter aan. Het gaat mij er om dat je kunt genieten van de kleine dingen. Spontane dingen. En het mooiste is als je samen kunt genieten van het zelfde.
  • Zo ontspan ik me het liefst:Door te sporten of momenten voor mij zelf te nemen. Al moet ik dat laatste nog leren om meer te doen.
  • Ik kan me ergeren aan:Onrecht aan mensen en dier. Eerlijkheid en vertrouwen staat boven aan.
  • Hoe ik met tegenslagen om ga:Ik ben altijd positief en weet het negatieve altijd om te buigen naar posiitiviteit.
  • Ik ben zowel een ochtend- als een avondmens
  • Het belang dat ik hecht aan humor in een relatie:Heel veel. Ik ben zelf ook altijd positief ingesteld en ben altijd in voor een grap of om de sfeer positief / vrolijk te maken / houden.

Gezondheid

  • Ik rook niet
  • Ik drink af en toe voor de gezelligheid
  • Ik besteed min of meer aandacht aan een gezonde levenswijze
  • Hoe breng ik een gezonde levensstijl in praktijk?Probeer altijd vers eten klaar te maken. Gezond eten vind ik belangrijk. Als sla ik af ent oe een lekkere maaltijd niet af :)
  • Wat ik doe aan uiterlijke verzorging:Ik hou van verzorgd zijn, en bestaat daar ook tijd en aandacht aan.

Gelijkgestemde netsamen partners

Banner van Paraview